Kolejny rok zaczynamy na cytadeli podczas N-owy R-ok K-oniecznie B-iegowo
Biegacze z Night Runners, Kobiety Biegają i biegi.wlkp spotkali się w celu wspólnego przebiegnięcia pierwszych kilometrów w nowym roku 🙂













Pełna galeria: https://www.facebook.com/media/set?vanity=FotografiaTomaszSzwajkowski&set=a.717707706393717